Targi Agrotech 2024 w Kielcach

Cenione przedsiębiorstwa potwierdzają udział!
Popularne wśród rolników firmy z Polski i zagranicy zaprezentują najnowszą ofertę w targach techniki rolniczej Agrotech, które od 8 do 10 marca 2024 odbywać się będą w Kielcach. Już wiadomo, że wystawa zajmie wszystkie siedem hal ośrodka, staną także dodatkowe hale tymczasowe. Rolnicy mogą być pewni prezentacji najnowszych rozwiązań do swoich gospodarstw.

– Obserwując trendy w produkcji ciągników, maszyn i urządzeń, widzimy nastawienie firm na nowe technologie, automatyzację, napęd elektryczny, rolnictwo precyzyjne, systemy zarządzania gospodarstwem. One nie tylko ułatwiają, usprawniają prace, czynią je oszczędniejszymi, ale przede wszystkim poprawiają jakość i ilość zbiorów. Spodziewamy się, że podczas Agrotechu wystawcy zaprezentują gros oczekiwanych innowacji – mówi Kamil Perz, dyrektor targów Agrotech w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
Agrotech z technologiami dla każdego gospodarstwa
Od 8 do 10 marca 2024 na terenie Targów Kielce miejsca zajmą ciągniki, kombajny, ładowarki teleskopowe, maszyny autonomiczne, do wszelkich zabiegów agrotechnicznych, zbioru i przechowywania plonów. Już podczas ostatnich targów furorę robił autonomiczny robot do podgarniania paszy Em Lizard od firmy Euromilk. Podczas najbliższej edycji zwiedzający zobaczą także wiele nowatorskich rozwiązań do obsługi gospodarstw i hodowli. Obecność potwierdzili dystrybutorzy traktorów marek Iseki i LS, firma Swimer produkująca zbiorniki do paliw i nawozów – także płynnych. Najnowsze maszyny z rozwiązaniami rolnictwa 4.0 do uprawy gleby, siewu, nawożenia i ochrony roślin zaprezentuje Amazone. Wozy asenizacyjne i beczkowozy wystawi Meprozet, zaś Kabat przywiezie pełen wachlarz wysokiej jakości opon. Najnowocześniejsze opryskiwacze z technologiami umożliwiającymi precyzyjną aplikację środków zaprezentuje Hardi.
Ogromnym zainteresowaniem wśród 70 tysięcy zwiedzających Agrotech cieszą się też firmy oferujące nawozy, środki ochrony roślin, zwłaszcza te ekologiczne i bio, nasiona, materiał siewny, pasze i preparaty dla zwierząt. – Wielu wystawców podkreśla, że targi w Kielcach to okazja by poznać potrzeby rolnika i móc tworzyć bądź przekształcać ofertę według tych wskazówek. Dzięki temu z roku na rok oferują to, co oczekiwane – zaznacza Kamil Perz. – Rolnicy w jednym miejscu mają dostęp do różnych propozycji, porównują je i wybierają najkorzystniejszą. W czasie Agrotechu zapada wiele decyzji zakupowych.
Targi w Kielcach to także spotkania z ekspertami z branży. Specjaliści podzielą się najnowszą wiedzą i poradzą, jak efektywniej prowadzić uprawy i hodowle. Udział w wydarzeniu zapowiadają też popularni influencerzy i youtuberzy branży agro.
Las – Expo z maszynami do obróbki drewna
Jednocześnie z wystawą Agrotech odbędą się targi przemysłu drzewnego i gospodarki leśnej Las – Expo. Przedsiębiorstwa zaprezentują nie tylko potężne samochody do załadunku i transportu drewna, pojazdy i urządzenia do ścinania, traki, rębaki, ale także przydatne w gospodarstwach rolnych łuparki i pilarki. Nie braknie sprzętów do pielęgnacji drzewostanów i cięcia gałęzi.
Targi Agrotech i Las – Expo – 8 do 10 marca 2024. Więcej na stronie targikielce.pl/agrotech.

No comments yet.

Join the Conversation