Swimer obchodzi 15-lecie

Firma Swimer, założona przez Łukasza Otrembę, świętuje 15 lat swojej działalności. Jej specjalnością jest produkcja zbiorników z polietylenu przeznaczonych do składowania oleju napędowego, nawozów płynnych, wody, a także Adblue.

Dzięki konsekwencji i zaangażowaniu całego zespołu, Swimer osiąga sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym i jest dziś liderem w produkcji zbiorników. Łukasz Otremba, założyciel i właściciel firmy Swimer, podziękował pracownikom, klientom i przyjaciołom firmy za wkład w jej rozwój. Dziś firma może poszczycić się wykwalifikowaną kadrą dzięki czemu możliwe jest utrzymanie wysokiej jakość produkcji.

Firma Swimer zdobyła wiele nagród i wyróżnień, m.in. godło Teraz Polska oraz znak jakości Made in Toruń. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i cieszymy się, że możemy świętować 15 lat istnienia. Nasze produkty cieszą się uznaniem klientów, a nagrody i wyróżnienia, które zdobyliśmy, potwierdzają ich wysoką jakość i renomę. Mimo że osiągnęliśmy już wiele, jesteśmy świadomi, że ciągle mamy wiele do zrobienia. Dlatego w dalszym ciągu skupiany się na rozwoju naszych produktów i zdobywaniu nowych rynków aby móc sprostać wymaganiom klientów – powiedział Łukasz Otremba.

Swimer planuje dalszy rozwój i wprowadzenie nowych produktów do swojej oferty.

No comments yet.

Join the Conversation