Rolnicze AGRO PREMIERY w Poznaniu

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY odbędą się w dniach 13-15.01.2023 w Poznaniu. Wśród firm, które potwierdziły już swój udział znajdują się liderzy branży. Nie zabraknie również nowych marek, które planują swoje wejście na rynek. Zapowiada się wyjątkowe spotkanie. Targi obejmują swym zakresem technikę, uprawę i hodowlę.

Bogaty program
POLAGRA PREMIERY to także platforma wymiany doświadczeń, miejsce, w którym profesjonaliści z branży rolniczej, będą mogli nie tylko zapoznać się z bogactwem nowych technologii, maszyn i narzędzi, ale także wymienić się poglądami i rozwiązaniami. Panel merytoryczny składający się z cyklu konferencji seminariów, szkoleń i wykładów, będzie idealnym miejscem do bezpośrednich rozmów biznesowych i nawiązywania nowych kontaktów. Skrupulatnie dobrany do potrzeb branży program umożliwi zapoznanie się z nowymi trendami w poszczególnych sektorach rolniczych oraz regulacjami i zmianami zachodzącymi w przepisach. Interesująco zapowiada się też m.in. seminarium uprawowe, Forum Producentów Zbóż i Kukurydzy oraz Forum Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych.

Program Hosted Buyers
W ramach Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA PREMIERY kontynuowany jest program Hosted Buyers, którego celem jest rozwój wymiany handlowej między polskimi producentami i kontrahentami z zagranicy, poprzez aranżowanie indywidualnych spotkań. Targi odwiedzi grupa kupców i kadra zarządzająca z całej Europy, w szczególności dealerzy i importerzy maszyn rolniczych dzięki czemu można skrócić czas dotarcia do zagranicznych kontrahentów.

Nowości produktowe widoczne na Targach
Nowe produkty stanowią największą atrakcję dla gości targowych. Dlatego organizatorzy zachęcają wystawców do skorzystania z dodatkowej możliwości promocji. Informacje o zgłoszonych przez wystawców nowych produktach znajdą się w materiałach dla zwiedzających oraz na stronie internetowej targów. Ponadto stoiska wystawców prezentujących nowości będą specjalnie oznaczone. Produkty można zgłaszać za pomocą formularza dostępnego pod linkiem www.mtp-link.pl/91prw

Bezpłatne bilety wstępu
Właściciele gospodarstw i gruntów rolnych oraz hodowcy planujący przyjazd do Poznania mają możliwość otrzymania bezpłatnego biletu. Wystarczy, że wejdą na stronę www.polgra-premiery.pl i zarejestrują się a organizatorzy prześlą darmową wejściówkę

Dofinansowanie na przyjazd dla grup zorganizowanych.
Organizatorzy przewidują również korzystne dofinasowanie przejazdu dla grup – minimum 15 osobowych. Dodatkowo bilety dla zorganizowanych grup są BEZPŁATNE.

Więcej informacji na www.polagra-premiery.pl

No comments yet.

Join the Conversation