CLAAS SILVER LINE – nowa linia produktowa części zamiennych dla starszych modeli maszyn CLAAS

Specjalnie dla starszych modeli maszyn CLAAS, które nie są już tak intensywnie eksploatowane, firma oferuje nową linię produktową z częściami zamiennymi. Marka CLAAS ORIGINAL to wykonane na miarę części zamienne, akcesoria i materiały eksploatacyjne do maszyn CLAAS. Uzupełnieniem tej oferty jest CLAAS FARMPART, program części i akcesoriów obejmujący wiele marek i producentów, który zaspokoi wszystkie potrzeby w gospodarstwie rolnym.

Asortyment CLAAS ORIGINAL składa się z dwóch linii: PREMIUM LINE i REMAN LINE.

CLAAS PREMIU LINE skierowana jest do klientów, którzy potrzebują niezawodnego rozwiązania, gdy maszyna poddawana jest szczególnie wysoko obciążającej eksploatacji. Części zamienne z tego asortymentu są wyjątkowo odporne na zużycie. Z drugiej strony części zamienne CLAAS REMAN LINE to ekonomiczna alternatywa dla nowych części zamiennych i komponentów. CLAAS odbiera zużyte elementy / podzespoły i przywraca je w procesie weryfikacji i regeneracji do jakości części nowej, produkowanej seryjnie.

CLAAS SILVER LINE to grupa części zamiennych dla klientów, którzy poszukują wyrobów o niższej cenie. Części z tej linii spełniają wysokie standardy jakościowe dokładnie jak wszystkie inne części zamienne CLAAS. Portfolio CLAAS SILVER LINE obejmuje obecnie około 350 pozycji z takich grup, jak pasy napędowe, filtry i łańcuchy napędowe. Firma CLAAS cały czas intensywnie pracuje nad rozbudową oferty tej linii części zamiennych.

Asortyment części jest dostępny poprzez CLAAS PARTS Shop jak również u dilerów. Warto nadmienić, że LINIA SILVERLINE jest dostępna od 2019 (asortyment: pasy napędowe, 30 pozycji). Do 2021 poszerzono linię o kolejne pasy napędowe, filtry oraz łańcuchy napędowe. Obecnie w katalogu możemy znaleźć ponad 350 produktów oznaczonych znakiem SILVER LINE.

Wszystkie części zamienne dostępne w ramach CLAAS PARTS można znaleźć w katalogu elektronicznych Parts Doc, który jest udostępniony wszystkim użytkownikom maszyn CLAAS zarejestrowanym w aplikacji CLAAS CONNECT (jest ona dostępna na stronie www.claas.pl).
Źródło: CLAAS

No comments yet.

Join the Conversation