MAZURSKIE AGRO SHOW

8 lutego rozpoczyna się Mazurskie AGRO SHOW 2020. Będzie to szósta edycja imprezy dedykowanej rolnikom i wszystkim przedsiębiorstwom z branży rolniczej przede wszystkim z północno-wschodnich województw Polski: warmińsko-mazurskiego i sąsiednich. Mazurskie AGRO SHOW to największe tego typu wydarzenia w tej części kraju, a dotychczasowe edycje pokazały, że spełnia rolę nie tylko tradycyjnej branżowej imprezy wystawienniczej. Klasyczna oferta wystawiennicza wzbogacona została o panele dyskusyjne, wydarzenia edukacyjne i stoiska informacyjne. Rosnące z każdą edycją grono odwiedzających świadczy, że taka formuła jest atrakcyjna i potrzebna.

Mazurskie AGRO SHOW 2020 podobnie jak w latach poprzednich odbędzie się w Expo Mazury, w Ostródzie na ul. Grunwaldzkiej 55. Ten nowoczesny, zadaszony obiekt wystawienniczy uniezależnia organizatorów od kaprysów pogody i sprawia, że zwiedzający w komfortowych warunkach mogą zapoznać się z ofertą.

A w tym roku oferta będzie rekordowo bogata. W ciągu dwóch dni (8-9 lutego) zaprezentuje się w Ostródzie ponad 250 firm. To nie tylko producenci maszyn i urządzeń rolniczych, ale także producenci nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin oraz inne firmy z szeroko pojętej branży rolnej.

Wstęp na tegoroczną wystawę po raz pierwszy będzie płatny.

No comments yet.

Join the Conversation