Pola Klasy S wracają!

Tradycyjnie w czerwcu Syngenta zaprasza na swoje poletka pokazowe w ramach cyklu Pola Klasy S. Po blisko dwuletniej przerwie związanej z pandemią rolnicy będą mogli na żywo obejrzeć efekty programów ochrony oraz odmiany pszenicy, rzepaku, jęczmienia i kukurydzy firmy Syngenta.

W tym roku firma zaprasza wszystkich miłośników rolnictwa i sprawdzonych rozwiązań uprawowych na spotkania w 7 różnych lokalizacjach: 8 czerwca – Ulhówek, 10 czerwca – Kostrogaj, 15 czerwca – Polwica, 17 czerwca – Szelejewo, 22 czerwca – Łęczyna, 24 czerwca – Rogóźno, 29 czerwca – Bajdyty

Syngenta nie rezygnuje jednak z wypracowanych w ostatnich miesiącach sposobów komunikacji z rolnikami online. Z poletek z Polwicy zaplanowana jest transmisja na żywo. Będzie to pierwsza pełna relacja z dni pola obejmująca stanowiska na wszystkich uprawach prowadzona w czasie rzeczywistym. Transmisja odbędzie się we wtorek 15 czerwca o godz. 19.00 na kanale YouTube, profilu Facebook Syngenta Polska i na stronie syngenta.pl.

Spotkania pod szyldem Pola Klasy S to przede wszystkim szansa na zapoznanie się z wynikami badań dotyczących upraw polowych w mijającym sezonie, skutecznymi strategiami ochrony czy nowościami w portfolio firmy Syngenta. W tym roku eksperci firmy skupią się na technologiach ochrony zbóż i rzepaku, szczególną uwagę poświęcając programom fungicydowym i regulacji wzrostu. W Polwicy, Kostrogaju, Rogóźnie i Ulhówku porównają także efekty działania różnych strategii herbicydowych.

Udział w wydarzeniach polowych wymaga rejestracji na stronie syngenta.pl/rejestracjapolaklasys, na której można też znaleźć więcej szczegółów na temat konkretnych lokalizacji. Aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom, wszystkie spotkania będą zorganizowane z zachowaniem rygoru sanitarnego i zgodnie z aktualnymi zaleceniami.

No comments yet.

Join the Conversation