Nowy autoryzowany diler marki STEYR

Na początku listopada 2020 roku, do grona autoryzowanych dilerów marki STEYR dołączyła firma AMATECH Jarosław Poznański. Nowy dystrybutor będzie świadczył pełen zakres usług sprzedażowych i serwisowych na terenie woj. pomorskiego.

Firma AMATECH zajmuje się sprzedażą maszyn i urządzeń rolniczych oraz budowlanych, a także sprzedażą części zamiennych. Ponadto świadczy usługi serwisowe z zakresu naprawy maszyn oraz zbioru zbóż i słomy. Dysponuje szerokim kompendium wiedzy w zakresie doradztwa i doboru odpowiednich maszyn dla klientów, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego odbiorcy. Główną siedzibę ma w miejscowości Czarlin (okolice Tczewa).

– Korzystając z ponad 10-letniego doświadczenia w branży maszyn rolniczych, stworzyliśmy firmę, która została ukierunkowana na specjalistyczną obsługę gospodarstw rolnych, używających maszyn producentów światowej klasy. Ciągniki rolnicze to dla nas zupełnie nowe wyzwanie, jednak chcieliśmy już od dłuższego czasu zainwestować w tę dziedzinę. To uzupełnienie naszej dotychczasowej działalności i poszerzenie oferty handlowej firmy. Do tej pory oferowaliśmy sprzęt uprawowy, maszyny zielonkowe, prasy oraz ładowarki teleskopowe. Brakowało nam jednak najważniejszych maszyn w polskich gospodarstwach, a mianowicie ciągników rolniczych. Oferujemy sprzęt rolniczy pochodzący wyłącznie od sprawdzonych producentów, dostarczających rolnikom niezawodne maszyny od wielu lat, więc i tym razem w grę wchodziły tylko ciągniki najwyższej klasy, a marka STEYR właśnie takie ma w swojej ofercie – mówi Jarosław Poznański właściciel firmy AMATECH.

– Fundamentem rozwoju marki STEYR w Polsce są silni i prężnie działający autoryzowani dystrybutorzy. Dlatego zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z firmą AMATECH w zakresie sprzedaży i serwisu marki STEYR na terenie województwa pomorskiego – stwierdza Sławomir Sikora, dyrektor rozwoju sieci dilerskiej STEYR w Polsce.

Źródło: Case IH

No comments yet.

Join the Conversation