Ciągniki Puma marki Case IH teraz z 6-letnią gwarancją!

Najdłuższa, 3-letnia gwarancja na produkty marki Case IH wyznaczyła nowe trendy w branży maszyn rolniczych. Teraz marka idzie krok naprzód, proponując swoim klientom aż 6 lat ochrony przed nieoczekiwanymi kosztami naprawy. Pełen spokój i maszyna objęta ochroną producenta przez aż 6 długich lat? Case IH ponownie udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych.

6-letnią gwarancją objęte są ciągniki z serii Puma 140-174 z normą Tier 4B. Maszyny te cieszą się wśród rolników doskonałą opinią i są uważane za najwyższej klasy narzędzia. Wyposażone są w przekładnię półautomatyczną, automatyczną przełączalną pod obciążeniem lub przekładnię bezstopniową CVX oraz najnowsze silniki FPT. Co ważne – ciągniki z serii Puma marki Case IH są uniwersalnymi maszynami do najbardziej wymagających prac w gospodarstwach rolnych, hodowlanych oraz firmach świadczących usługi dla rolnictwa. 6 lat gwarancji – pozwól sobie na jeszcze więcej komfortu! Tak długa ochrona maszyny przed nieoczekiwanymi usterkami, oznacza pewność, że jesteś zabezpieczony przed dodatkowymi kosztami, dbając o płynność działań w przypadku awarii! Rozszerzenie gwarancji na ciągniki z serii Puma 140-174 z normą Tier 4B jest możliwe za dodatkową opłatą.

Nie zwlekaj – oferta jest limitowana! O szczegółach poinformuje Cię najbliższy autoryzowany Dealer marki Case IH. Bez problemu odnajdziesz go tutaj: https://www.caseih.com/emea/pl-pl/dealer-locator.

Źródło: Case IH

No comments yet.

Join the Conversation