Uwolnij bestię, zdobądź więcej mocy!

Wykorzystaj szansę i już teraz zdobądź ciągnik Puma 200 Multicontroller, w cenie Pumy 185 Multicontroller. Jeszcze więcej mocy od marki Case IH, w tej samej cenie! Nie czekaj, oferta jest limitowana!

Puma Multicontroller – efektywna moc dla opłacalnego rolnictwa!

Dział rozwoju Case IH wyznacza trendy w wielu aspektach wyprzedzając konkurencję – przekładnie, zawieszenie, sterowanie, oświetlenie. Wynikiem długoletnich prac jest sprawdzony produkt, który pozwoli Twojej firmie zwiększać przewagę konkurencyjną oraz szybciej niż kiedykolwiek spłacić inwestycje.

Co należy zrobić, aby skorzystać z okazji?

1. Wypełnij formularz na stronie bit.ly/UwolnijBestię i dowiedz się więcej.
2. Skontaktuj się z autoryzowanym dilerem marki Case IH.
3. Wybierz model i ciesz się jeszcze większą mocą!

Aż 3 lata gwarancji producenta

Dodatkowo, wybierając ciągnik z serii Puma Multicontroller, uzyskaj aż 3 lata gwarancji! Gwarancja SAFEGUARD jest przedłużeniem gwarancji podstawowej (1 rok + 2 lata) w celu ochrony przed niespodziewanymi kosztami naprawy. Skorzystaj z przedłużonej gwarancji producenta i pracuj z pełnym spokojem. Tylko z marką Case IH – bez względu na to, czy Twoja maszyna ma rok czy dwa lata, będzie ona objęta ochroną tak, jak pierwszego dnia.

Oferta jest ważna do 1 września 2020 roku i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta dotyczy ciągnika Puma 200 Multicontroller z porównywalną specyfikacją ciągnika Puma 185 Multicontroller (nowe zamówienie). Więcej informacji: bit.ly/UwolnijBestię

Źródło:Case IH

No comments yet.

Join the Conversation