Odkryj kombajny Axial-Flow®, na nowo!

Jeśli szukasz idealnego połączenia prostoty, produktywności i niezawodności, kombajny Axial-Flow® są tym, czego potrzebujesz. Oferują wysoką moc, wysoką jakość, minimalne straty i skrócony czas przygotowania, aby idealnie spełnić Twoje potrzeby operacyjne.

Zarabiaj więcej, zbierając ziarna najlepszej jakości

Kombajny Axial-Flow® zapewniają, że zbiornik ziarna jest wypełniony czystym i nieuszkodzonym ziarnem. Bez względu na warunki uprawy i pola kombajny te zostały zaprojektowane w celu zoptymalizowania wydajności i rentowności oraz są w stanie zebrać ponad 130 różnych upraw dzięki szybkim i łatwym regulacjom.

Obniż całkowity koszt posiadania, pracuj bez przestojów

Mając mniej ruchomych części niż jakikolwiek inny kombajn, możesz zacząć pracę, gdy inne są jeszcze na podwórku. Punkty codziennej kontroli są łatwo dostępne za pomocą łatwo podnoszonych paneli bocznych i wygodnemu dostępowi do silnika. Duże, rozkładane panele po obu stronach umożliwiają łatwy dostęp do całej maszyny, a platformy serwisowe, stopnie i poręcze zapewniają bezpieczniejsze warunki pracy. Obszar czyszczenia jest łatwo dostępny dzięki rozkładanym rozsiewaczom.

Pracuj komfortowo, wykorzystaj rewolucję technologiczną

Maksymalizacja wydajności wymaga najlepszego kombajnu i operatora, który może pracować w idealnym środowisku. Właśnie dlatego Axial-Flow® został zaprojektowany z myślą o niskim poziomie hałasu i wibracji, z podłokietnikiem wielofunkcyjnym, obszernym schowkiem, skórzanym fotelem operatora, powierzchni szklanej ponad 6,3 m² i lampami LED, aby zapewnić najbardziej komfortowe środowisko pracy. Zainteresowany? Najbliższy autoryzowany diler marki Case IH odpowie na wszystkie Twoje pytania!
Wypełnij formularz na stronie bit.ly/OdkryjAxial-FlowNaNowo, a diler skontaktuje się z Tobą!

Źródło: Case IH

No comments yet.

Join the Conversation