ZNAK BEZPIECZEŃSTWA KRUS DLA FIRMY SWIMER

Firma SWIMER z Torunia produkuje zbiorniki z polietylenu do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego, AdBlue, wody, nawozów płynnych, wszelkich płynów oraz środków chemicznych. – Wszystkie produkowane przez nas zbiorniki są w pełni bezpieczne i trwałe, nie odkształcają się, nie korodują, nie wchodzą w reakcję z płynami w nich przechowywanymi – mówi dyrektor ds. relacji z klientami Przemysław Bochat. – Firma dysponuje własnym zapleczem projektowo-konstrukcyjnym, nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą.

Produkty SWIMER przechodzą wielokrotne, drobiazgowe badania i testy, wykonywane przez certyfikowane laboratoria. Wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo – zarówno rolnikom jak i środowisku. Solidność i jakość zbiorników doceniona została w czasie ostatnich Targów Agrotech w Kielcach. To właśnie tam zbiorniki do paliw klasy III produkowane przez firmę SWIMER otrzymały Znak Bezpieczństwa KRUS.
To nie pierwsza nagroda dla firmy z Torunia. Już w 2015 roku w zbiorniki SWIMER Tank ECO-Line zostały nagrodzone złotym medalem Targów Kielce za produkt bezpieczny dla środowiska dla małych i średnich gospodarstw.

No comments yet.

Join the Conversation